Ka dy kafshë në këtë foto, por njëra është e “padukshme”!
12/07/2017 - 17:06

Në jo pak raste, kafshët “shkrihen” në një me natyrën, duke u kamufluar më së miri. I tillë është edhe rasti i këtij leopardi, i cili në pamje të parë duket se nuk ekziston.

Macja e egër ngjitet lehtësisht në pemë, ku edhe vendos prenë e saj, siç ka ndodhur me kafshën që shihet në foto.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close