Ja ku përfundon dashnori kur të dashurës i hy burri në shtëpi
17/03/2017 - 22:16

Pamjet e një burri që rrinte poshtë dritares janë përhapur nga fqinji i tij që thotë se po qëndronte aty për ti shpëtuar partnerit të së dashurës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Francë, por arsyet janë ende të paqarta pasi fqinji thjesht ka supozuar për këtë gjë.

 Video-ja e shkurtër është publikuar nga Naphtal Ngatali në Facebook të shoqëruar me nënshkrimin: “Kush të ka cuar atje? Ai është seriozisht në telashe. Ti ke rrezikuar jetën tënde për gruan e dikujt tjetër? A nuk është kjo diçka idiote?”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
BOOM: Kalvari në gjykata i inspektores se AKU. U shkarkua 3 herë

Close