Ja disa pajisje kuzhine që mund t’ju nevojiten
06/03/2013 - 14:15

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
Votat e LSI, Vasili: Aprovojmë çdo ligj në të mirë të qytetarëve

Close