Makth, trendi i ri sjell insekte të ngordhura në thonj
21/08/2017 - 20:30

Një artiste nga ShBA ka sjellë një trend të ri në treg që ka të bëjë më thonjtë, por ka befasuar shumë vajza.

Shpesh njerëzit tmerrohen kur shohin insekte në tavolinë apo tokë dhe mundohen ta zhdukin menjëherë.

Por Deadly Beauty bëri që krijesat e vdekura të jenë pjesë e jetës normale duke i vendosur në thonjtë e femrave.

Ajo merr thjesht lëkurën e një insekti që preferon klientja duke e vendosur në pjesën e thoit, ku mund të qëndrojë për disa javë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Bllokohet kufiri më i madh në botë

Close