Ukrainën - I merr mendjen vajza që kërcente twerk, përplaset me makinën
21/04/2017 - 14:51

Femra molla e sherrit. Një grua nisi të kërcente twerk në mes të rrugës ndërsa shoqja e tij po e filmonte.

Në një moment vajza i dha një buzëqeshje drejtuesit të motorcikletës i cili duhet të jetë habitur sepse u përplas me një makinë që po i vinte në drejtimin e kundërt.

Ka ndodhur në Ukrainë

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close