Hyn për të grabitur bankën me armë, vdes!
17/03/2017 - 13:58

Një roje sigurie mund të quhet hero pasi ka parandaluar grabitjen e një banke, megjithëse fundi ishte dramatik.

Një burrë hyri në një bankë dhe nëpërmjet një arme ka kërcënuar klientët dhe punonjës. Grabitësi i armatosur Laurence Turner, 34, hyri në Bankën Alpine në Rockford, Illinois, i armatosur me një armë dhe i veshur me një maskë.

Por, roja e sigurisë u kundërvu me të njëjtën formë, duke e qëlluar me armë e duke lënë të vdekur. Gjithë skena është kapur nga kamerat e sigurisë.

/Ora News/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close