Hoteli i ndërtuar nga dhjetëra kontejnerë mallrash
20/03/2017 - 15:51

Ky hotel, resort për ski në Gjeorgji është ndërtuar nga dhjetra kontenierë mallrash. Për vetë vendin ku është ndërtuar ky hotel shumë turistë ndalojnë qoftë dhe për të bërë foto .

Qëllimi i këtij hoteli është harmonia me natyrën dhe të përshtatej me mjedisin.  

Pronari planifikon që shumë shpejtë hoteli të ketë edhe një pishinë dhe sallë joga.

 

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Basha mbledh me urgjencë aleatët në selinë e PD-së

Close