Guxojnë të notojnë jashtë kafazit me peshkaqenin
16/03/2017 - 16:20

Ky grup zhytësish të “cmendur” e të guximshëm filmuan momentin kur dolën jashtë kafazit dhe notuan në det të hapur pranë një peshkaqeni.

Zhytësit ishin futur në kafaz me qëllim për të parë botën nënujore, por edhe për tu mbrojtur nga sulmet e mundshme të “përbindshave” të detit.

Por një prej tyre vendosi që të dalë nga kafazi, e në vazhdim me të u bashkuan dhe miqtë. Më pas një peshkaqen u afrohet, por ata vazhdojnë të notojnë të pashqetësuar nga prania e grabitqarit.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
Ja çfarë bën pastruesja kur pronarët nuk janë në shtëpi

Close