Gruaja lind djalë pas 5 vajzash, reagimi i babait është mahnitës
17/04/2017 - 8:53

Ky është një moment i mrekullueshëm e i reagimit të një çifti kur zbulojnë gjininë e fëmijës së tyre të gjashtë. Kennedy Zarour bërtet i gëzuar kur stafi i spitalit e informon se bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë.

Ai po qëndronte në dhomën e pritjes, ndërsa u filmua kur kuptoi se më një fund e ka një djalë. “Oh zot, unë kam një djalë,” – thotë ai vazhdimisht.

Ndërkohë, ai së bashku me Natalie prisnin që në familjen e tyre të vinte vajza e gjashtë, por fakti se një mashkull i bashkohet rrethit e ka bërë Kennedy të lumturohet.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close