Golfisti se ka problem aligatorin, e tremb atë me qetësinë më të madhe
17/03/2017 - 21:49

Ky golfist nuk e ka problem fare që në fushën e golfit ndodhet një aligator. Madje me qetësinë më të madhe ai e heq nga fusha duke e trembur.

Cody Gribble pa aligatorin 1.8 metra të gjatë buzë një liqeni në Orlando të Floridës dhe iu afrua pranë.

Më pas e goditi atë në bisht, duke bërë që zvarraniku të futej në ujë. Videoja është bërë hit në internet por specialistët thonë se një veprim i tillë nuk duhet imituar.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close