Goditet nga rrufeja në ditën e dasmës së vajzës së tij
13/07/2017 - 15:13

Askujt nuk i pëlqejnë dasmat e mërzitshme dhe pa zhurmë, por fjalimi i babit të nuses ishte pak elektrizues në ceremoninë e martesës së vajzës së tij fundjavën e kaluar.

JP Nadeau nga Kanadja, pas mbarimit të veremonisë në një kopsht në New Brunswick, mori mirkofonin për të mbajtur një fjalim por e papritura ndodhi, ndërsa dielli mbulohej nga retë.

Teksa fliste rrufeja e goditi në dorën e djathë por fatmirësisht ai pësoi vetëm një tronditje dhe nuk u plagos, raporton The Guardian.

“Ndjeva tronditje të madhe. Por pas kësaj isha në rregull dhe vazhdova të flisja,”-u shpreh Nadeau .

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close