Gjyshja fut mbesën në thes dhe i bie me shkelma
18/04/2017 - 20:51

Një vajzë e vogël është futur në thes nga tezja dhe gjyshja e saj, ku kjo e fundit e ka qëlluar disa herë për ti dhënë një mësim.

Ato po kujdeseshin për vajzën, prindërit e së cilës kishin shkuar për të punuar në një qytet tjetër.

Sipas tyre, gjyshja e ka qëlluar vogëlushen me shkop dhe me shkelma prej dëshirave të pazakonta që ka. Ndërkohë, dyshohet se tezja është ajo që ka filmuar.

Pamjet shokuese ku ajo nuk pushon së qari janë bërë virale në rrjete sociale, për të cilat policia kineze po investigon. Mendohet se një ngjarje e tillë ka ndodhur me 14 prill.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close