Fuqia e Photoshop
20/04/2017 - 9:49

Photoshop mund të bëjë gjithçka të mundur pasi ajo ka aftësinë për të transformuar çdo foto dhe për ta përshtatuar ashtu siç e duam ne.

Këto janë disa nga fotot të cilat na vërtetojnë fuqinë e Photoshop. Imazhet duken të mrekullueshme por nëse do të shikojmë fotot e vërteta nuk do të thonim të njëjtën gjë.  

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close