Fotolajm/ Dhelpra e ngrirë në lumin Drin
10/01/2017 - 20:05

I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Gjatë ditës së sotme është gjetur një dhelpër e ngrirë.

Kafsha është gjetur në ujërat e lumit Drin në Krushë të vogël, shkruan Syri.net

Moti i ftohtë pritet të vijojë deri në fund të javës.

auto_15940557-10209147911069714-226039139579549120-n-500x3581484070431

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
“Mbretëresha” greke e trafikut kapet me 392 kg kanabis

Close