FOTO/ Festa e çmendur e “Zonjës së Vjetër”
20/04/2017 - 8:46

Juventusi është gjysmëfinalistja e dytë e Ligës së Kampionëve, duke vazhduar ëndrrën për triumf.

Lojtarët e Juventusit janë duke e festuar kalimin në  këtë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. 

Kjo skuadër ka  mposhtur Barcelonën me rezultat të përgjithshëm 3:0, nga dy ndeshjet.

Të entuziasmuar nga kjo fitore e thellë, lojtarët e Juventusit  kanë festuar në fushë dhe në dhomat e zhveshjeve.

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close