Fëmijët që ngjasojnë identik me kukullat e tyre
19/04/2017 - 12:27

Për prindërit është me të vërtetë një moment shumë i veçantë kur i blejnë për herë të parë një kukull fëmijës së tyre.

Por kur fëmija juaj dhe kukulla ngjasojnë identik me njëri-tjetrin?!

Disa prindër kanë vendosur që të ndajnë fotot e fëmijëve të tyre që ngjasojnë me kukullat.

Këto foto do t’iu bëjnë ta mendoni dy herë për të vizituar një dyqan lodrash.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Kënga bamirëse e artistëve për zjarrin në Londër thyen rekord

Close