Edukatorja dhunon vajzën 4 vjeçare
16/04/2017 - 10:34

Disa pamje tronditëse janë publikuar ku tregojnë momentin kur një edukatore fëmijësh teksa dhunon një vajzë të vogël.

Ngjarja ka ndodhur në një kopsht në Nebraska të SHBA ku 58 vjecarja, Lynn Rowe, shihet teksa ushtron dhunë ndaj 4 vjecares, pasi ajo nuk po i bindej.

Pas publikimit të pamjeve tronditëse në rrjetet sociale, policia ka arrestuar edukatoren.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close