SHBA - E tmerrshme/ Po varroste babain, e papritura ndodh!
13/08/2017 - 17:13

Një ngjarje e pazakonte ndodhi në Nju Jork, gjatë ceremonisë së varrimit të një 85-vjeçari. Një këmbë e dekompozuar doli nga një varr ngjitur, duke friksuar të gjithë personat që ishin të pranishëm..

Për punonjësit e varrezës kjo ishte diçka normale. Por vajza të ndjerit tha se mbeti e tronditur.

“Kjo ishte një situatë shumë traumatike, nuk mund ta shikoja dot”, tha vajza e të ndjerit Cleveland Butler.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close