E kapi të dashurin duke e tradhëtuar, zgjodhi mënyrën e duhur për t’iu hakmarrë
19/03/2017 - 22:30

Një vajzë e nevrikosur ka gjetur mënyrën e duhur për t’iu hakmarrë të dashurit, që e kapi duke e tradhëtuar. Ajo ka nxjerrë të gjithë rrobat e tij në shitje në një garazh në Melbourne për 4 orë.

Vajza, identiteti i së cilës nuk dihet, ka vënë një letër në një pemë, ku shkruhej: “I dashuri u kap duke tradhëtuar. Gjithçka duhet të shitet!”

Ajo kishte rreshtuar të gjithë rrobat e tij në tokë ku bënin pjesë rrobat, këpucët, video lojërat dhe filmat. Shumën që do të marrë nga shitjet, ajo do ta shpenzojë për të bërë një udhëtim jashtë vendit.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close