E gjeni dot leopardin në këtë foto?
12/07/2017 - 21:40

Është e vështirë për tu dalluar kur e sheh për herë të parë por një leopard, i cili me sa duket është mjaft i zoti në kamuflim, gjendet në këtë foto.

Në fotografinë e publikuar më poshtë shihet një leopard i fshehur në pemë, duke pritur antilopën që ishte ngjitur lartë në degët e pemës, e cila me sa duket ishte e vetëdijshme që poshtë e pret vdekja.

Në pamje të parë duket vetëm antilopa, por kur e shikoni më mirë do ta kuptoni se leopardi është fshehur në pemë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close