Donin të plaçkitnin supermarketin por e pësojnë keq nga taksisti
12/08/2017 - 19:53

Një taksist nga Nottinghamshire i Anglisë teksa priste për të mbushur makinën e tij me benzinë, ka parë dy plaçkitës të maskuar dhe me armë që tentonin të iknin.
Burr i quajtur Karl Holden nuk ka qëndruar indiferent dhe iu është vënë pas duke i rrahur derisa i ka shtrirë në tokë plaçkitësit. Forcat e rendit janë vënë pas të dyshuarve, që ende nuk janë identifikuar.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close