Çifti përjeton tragjedinë një ditë pas martesës
08/08/2017 - 19:21

Një cift nga Kansas, ShBA kanë përjetuar një tmerr të vërtetë, vetëm një ditë pas martesës. Gjatë një udhëtimi, makina e tyre u përplas me një pemë duke bërë që të humbnin jetën.

Austin Bouma ishte shoferi që nuk i rezistoi aspak plagëve, ndërsa bashkëshortja e tij 19-vjecare u largua nga jeta mëngjesin e së hënës në spital.

Sipas autoriteteve, aksidenti tragjik ndodhi në Clearwater, rreth orës 18:30 prej humbjes së kontrollit të timonit. Ata u celebruan të premten dhe dukeshin mjaft të lumtur në postimet në Facebook ku tregonin unazat.

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close