Çfarë do bënit nëse do t’ju ndodhte kjo gjë në timon?!
18/03/2017 - 21:13

Çfarë do të bënit nëse një gjarpër helmues do të dilte nga askundi në makinën tuaj teksa ju jeni në timon? Kjo gjë i ka ndodhur një gruaje nga Florida.

Monica Dorsett ndodhej në autostradë kur një gjarpër doli nga ventilimi i makinës dhe iu afrua timonit.

Fatmirësisht gruaja ia doli të ruante qetësinë, të paktën sa për të ndaluar dhe për të dalë nga automjeti.

Monica më pas telefonoi të shoqin që t’i vinte në ndihmë, shkruan Buzz Feed News.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close