Burri përpiqet të imitojë gruan duke bërë stërvitje, e pëson keq
15/07/2017 - 12:39

Një burrë e ka pësuar shumë keq ndërsa përpiqej që të imitonte gruan e tij duke bërë stërvitje.

Ndërsa Karli Jaeckel po filmonte veten duke bërë ushtrime gjimnastikore në sfond është shfaqur bashkëshorti i saj.

Jeff shihet në video  duke u përpjekur që të ngrihet në tavolinën e kuzhinës për të shpërqënduar Karl dhe ia arriti qëllimit, pasi ia ra në tokë me kokë. Zhurma e shkaktuar ka bërë që Karli të kthejë kokën për të parë katastrofën që ndodhi pas kurrizit të saj dhe shkon menjëherë për të parë nëse bashkëshorti i saj ishte mirë.

Ajo e ka publikuar videon në rrjetin e saj social Instagram.

 

When your husband attempts a sweet move to photo bomb your workout video, and it totally back fires 🙈🙈🙈🙈

A post shared by karli jaeckel (@karlijaeckel) on


/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close