Rusi - Burri i heq të brendshmet vajzës së ‘çmendur’, zbuloni çfarë ndodh më pas
10/08/2017 - 18:46

Një grua ruse ka treguar publikisht të brendshmet e saja në  rajonin  Mysliman Tatarstan të Rusisë.

Të pranishmit që ndodheshin aty filluan ta filmojnë, por njëri prej tyre tentoi t’ia heqë të mbathurat gruas, por kjo e fundit u revoltua.

Siç shihet në video gruaja fillon të qëlloje me shuplakë, por edhe burri ia kthen me të njëjtën mënyrë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close