Bën “twerk” mbi makinë, vajza shpërqëndron shoferët në autostradë
16/03/2017 - 21:13

Kjo vajzë ka dhuruar spektakël në një autostradë në Miami duke tërhequr kështu vëmendjen e shumë shoferëve dhe pasagjerëve me kërcimin e saj sensual.

Vajza shihet duke bërë “twerk” ndërsa makina po lëvizte shpejtë nëpër autostradë.

Automjeti me vajzën sipër po drejtohej drejt plazhit ku vazhdojnë që të mbahen festat e cmendura të studentëve me rastin e “Spring Break”, shkruan Daily Mail.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close