Bashkëshorti i kërkoi divorcin se u paralizua, ja kush dashurohet me të
25/08/2017 - 18:28

Riona Kelly është nëna e katër fëmijëve që u divorcua nga bashkëshorti ndërsa po qëndronte në spital sepse ishte paralizuar.

5 ditë pasi po merrte mjekim për një goditje që pësoi nga beli e poshtë, i shoqi prej 14 vitesh nuk donte që të vazhdonte më jetën me të.

37-vjeçarja u divorcua në mars të 2015 dhe filloi të bënte fizioterapi që të ecte sërish.

Keith Masonështë një ish-lojtar rugby, të cilin ia sugjeruan mikeshat e saj për ta ndihmuar në seancat e fizioterapisë. Gjatë takimeve, ai u dashurua me të.

Tashmë, Riona arrin të lëvizë pa ndihmën e askujt dhe shijon dashurinë e saj të re ndërsa kujdeset për fëmijët.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close