Avioni përplaset me pemën, rrëzohet në parkingun e makinave
13/09/2017 - 8:27

Ky pilot është shumë më fat pasi avioni i tij u përplas me një pemë dhe më pas u rrëzua në një parking makinsh në Connecticut.

79-vjeçari pësoi vetëm disa plagë të lehta nga aksidenti i tmerrshëm.

Mediat lokale raportojnë se avioni i tij kishte pësuar rrjedhje karburanti që shkaktoi humbjen kontrollit.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Demarkacioni me Malin e Zi, Pacolli nesër në Podgoricë

Close