Arbitri Kasai hëngri darkë në restorantin e Realit
20/04/2017 - 14:35

Pas ndeshjes mes Realit të Madridit dhe Bajernit të Mynihut, gjyqtari Viktor Kasai darkoi në restorantin “Mesón Txistu” , i cili mendohet se është restoranti i klubit madrilen.

Ky është një  nga resotrantet më të pëlyera të futbollisteëve të Realit.  kaq ka mjaftuar për të rindezur edhe njëherë polemikat që lindën gjatë dhe pas ndeshjes së të martës, ku “bilbili” u bë protagonist me disa vendime në favor të vendasve.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. kolin says:

    Bajern mos te harroj vitin qe shkoj ne takimin me Juven,ishte edhe me keq se ky ai gjykim:gjithsesi duhet denuar arbitrat qe perfitojn nga ndeshjet e shitura

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close