Aksident fatal për personat që udhëtonin me motoçikletë
16/04/2017 - 12:05

Ky është momenti kur dy persona që po udhëtonin me motocikletë kanë pësuar një aksident fatal.

Ata u aksidentuan në momentin që po shkëmbeheshin me një kamion, të cilit i është hapur dera e pasme e tij dhe i ka rënë në fytyrë drejtuesit të motocikletës.

Drejtuesi i kamionit nuk ka parë gjë dhe vazhdoi i qetë rrugën.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close