Moment dramatik - Aeroplani godet pistën, tmerrohen pasagjerët
16/07/2017 - 11:25

Një aeroplan Ryanair ka goditur pistën ndërkohë që po ulej. Zhurma e shkaktuar dhe tronditja e madhe kanë tmerruar pasagjerët të cilët fillojnë të bërtasin. Video është regjistuar nga vetë pasagjerët në aeroportin e Bradford Airport, West Yorks.

Goditja e fuqishme e Boeing 737-800 në asfalt erdhi si pasojë e erërave të forta të pasdites së djeshme por për fat të mirë ka bërë një ulje të sigurtë dhe asnjë nuk u lëndua.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close