A e besoni që kjo femër ka veshur bikini?
20/04/2017 - 20:23

Pamjet e një modeleje, e cila kishte kishte veshur bikini ngjyrë floriri që dukej si dizajn i ka bërë të gjithë të dyshojnë nëse janë të vërteta apo jo.

Të gjithë në rrjete sociale kanë insistuar se është thjesht një dizajn që i është bërë modeles në trup, por në fakt është trendi i ri që e ka sjellë ‘Black Tape Project.’

Video është filmuar në Haiti, ndërkohë që identiteti i modeles nuk është bërë i ditur. Video ka arritur 36 mijë klikime.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close