37-vjeçari vërteton se brazilianët janë të lindur për futboll
07/07/2017 - 12:01

Një punëtor supermarketi ka vërtetuar në një farë mënyre se të gjithë brazilianët janë të talentuar gjenetikisht në futboll.Videoja tregon djalin duke përdorur aftësitë e tij të pabesueshme për të shpëtuar një send nga rënia në dysheme. Noeliton Almeida, 37 vjeç, shihet duke përdorur tre trike të ekzekutuar në mënyrë të efektshme për të mbajtur sendin nga rënia, para se ta kapi atë në duart e tij.

Videoja është përhapur në mënyrë virale në mediat sociale, duke grumbulluar më shumë se 500,000 shikime .

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close