Ekrani i artit
15/07/2017 - 21:53

“Art House” e Adrian Pacit del në qytet.

Një festival i filmit dokumentar i ofron skenës së vogël të artit bashkëkohor në Shkodër një dialog të munguar me artin botëror në bashkëpunim me “Ekranin e artit” në Firence.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close