“Arkapia” nga Elsa Demo – Viktor Gjika, film pas filmi
18/06/2017 - 18:11

A ka mundur Viktor Gjika të gjejë një zgjidhje, të ruajë një ekuilibër për t’iu përgjigjur standardit të kohës dhe për të shprehur një vete krijuese?

Në 23 qershor është 80-vjetori i Gjikës. “Arkapia” sjell zërat e bashkëpunëtorëve të tij dhe të ftuar në studio janë kineasti Mevlan Shanaj dhe Julian Bejko autor i “Shoqëria e kinemasë”.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close