Zbulohen pankartat

Zbulohen pankartat e para të protestës së opozitës e cila është parashikuar të nisë në orën 12:00.
Thethi zbardhet nga dëbora
02/12/2017 - 13:57
Vjosa permbyt dhe Selenicen
02/12/2017 - 11:13