'Vajzat e arta' në tapetin e kuq të Çmimeve Oskar

Ato janë 'vajzat e arta' të Hollywood. Dhe padyshim që shkëlqyen e në tapetin e kuq në 90 vjetorin e Çmimeve Oskar. Jennifer Lawrence u fut në pistën e Dolby Theater e veshur me një fustan ngjyrë ari të Dior ndërsa jepte një shkëlqim verbues. Yjet e tjerë të filmave Sandra Bullock, Lupita Nyong'o dhe Gal Gadot gjithashtu mbërritën me veshje ngjyrë ari e argjendi duke siguruar vëmenjen në shfaqjen e çmimeve të këtij viti.

FOTOGALERI TJERA

Panda jep spektakël

22/12/2017 - 13:08

Të ecësh mbi re

22/12/2017 - 13:03

Një tifoze kuqezi si Martina

21/12/2017 - 21:56

Sozitë e VIP-ave

21/12/2017 - 21:46