Pranvera në fustane

Ftohtë ose jo, marsi sjell variante shumë të bukura të pranverës në garderobë. Duke nisur nga sfilatat milaneze, më fustane shihen lule, figura të vogla kafshësh, grafika dhe fruta. Mbizotëron e verdha dhe ne ju ofrojmë disa ide për të qenë ‘in’ këtë pranverë.

FOTOGALERI TJERA

Sa qetësi sot..

09/07/2018 - 12:11

Xhiro nëpër Hollandë

09/07/2018 - 11:32

Aktorja çmend me bikini

09/07/2018 - 09:38

Perla të Provencës

08/07/2018 - 10:06

Shtretër plazhi si këto

07/07/2018 - 19:04

Të mahnitesh në Tokio

07/07/2018 - 18:13