Partizani U-19 "thyen" Porton

Partizani U-19 ka marrë një fitore të pastër në javën e parë të Kategorisë Superiore. "Demat e kuq" të drejtuar nga tekniku Klevis Dalipi ka mposhtur skuadrën lezhnjane të Portos, 2-0. Golat u shënuan nga Çela dhe Xhika.
Vjosa permbyt dhe Selenicen
02/12/2017 - 11:13
Vjosa arrin pikën kritike
01/12/2017 - 12:44
Lumi Shkumbin del nga shtrati
01/12/2017 - 12:35