Partizani U-19 "thyen" Porton

Partizani U-19 ka marrë një fitore të pastër në javën e parë të Kategorisë Superiore. "Demat e kuq" të drejtuar nga tekniku Klevis Dalipi ka mposhtur skuadrën lezhnjane të Portos, 2-0. Golat u shënuan nga Çela dhe Xhika.

FOTOGALERI TJERA

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23

Nuk është ashtu siç duket

24/06/2018 - 13:24

Sa verë 'e çmendur' sivjet

23/06/2018 - 19:08