Dy gola për pesë minuta, foto fantastike nga Elbasan Arena"

Po luhet në "Elbasan Arena" takimi mes Shqipërisë dhe Islandës i vlefshëm për raundin e gjashtë të grupit H të kualifikueseve të Euro 2020. Aktualisht rezultati është 4-2 për tanët.
Las Vegas-i që nuk e prisje
13/08/2019 - 09:29
Spektakël nënujor!
10/08/2019 - 10:05