Deputetët e opozitës bllokojnë foltoren e Kuvendit

Sërish tensione në Kuvend! Deputetët e opozitës bllokuan foltoren e Kuvendit pasi kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i ndërpreu fjalën kryetarit të PD, Lulzim Basha pasi atj i përfundoi koha prej 3 minuta. Menjëherë deputetët e opozitës përpara kryeministrit shpalosën një parullë ku shkruhej "Shqipëria si gjithë Europa, jo qeveri e krimit dhe e drogës". Ndërsa Ruçi kërkoi që të lirohet foltorja për të prezantuar raportin për BE. /Foto LSA

FOTOGALERI TJERA

Kryeministri ynë 'stil'

31/07/2018 - 11:21

Me shokë si këta....

30/07/2018 - 20:46

Veshja e muajit

30/07/2018 - 17:40

Plazhi i Qerretit

29/07/2018 - 21:04

Plazhet fantastike sekrete

28/07/2018 - 11:01