Blac Chyna nxjerr në pah 'pasuritë' e saj

Blac Chyna sapo ka konfirmuar romancën e saj me reperin 18 vjeçar YBN Almighty Jay, në fillim të këtij muaji. Dhe vetëm pak ditë më vonë ajo ka ekspozuar pasuritë e saj me bikini në një plazh në Malibu. 29-vjeçarja tregoi format e saj bombastike e veshur me bikini me rrjetë, duke i lënë pak vend imagjinatës. Chyna, e cila ka një vajzë të quajtur Dream me ish-in e saj Rob Kardashian, realizoi një set fotografik në det.

FOTOGALERI TJERA

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23

Nuk është ashtu siç duket

24/06/2018 - 13:24

Sa verë 'e çmendur' sivjet

23/06/2018 - 19:08