Vetullat më të këqija që keni parë ndonjëherë

3E303EC800000578-4305760-image-a-43_1489313659879

Picture 1 of 22

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close