Vendet turistike më të rrezikshme në botë

1332855-natron-1000-d052d7b826-1484648003

Picture 1 of 12

Lake Natron, Tanzania

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Fushatë për PDIU, shkarkohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore Elbasan

Close