Trieste arrin rekord, regjistrohen 2101 barka me vela

AFP_T75WB_mediagallery-article

Picture 1 of 11

Triestja ka transmetuar eventin më të madh në botë ku janë regjistruar  2101 anije  me vela. Një qëllim i ndjekur  gjatë gjithë sezonit, për të arritur një sukses përmes kësaj organizate të madhe  që e ka bërë këtë vjeshtë një garë prej vetëm 13 miljesh një ngjarje planetare.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close