Tributë me stilin më të çuditshëm të flokëve

451028A000000578-0-image-a-17_1507226090551

Picture 1 of 5

Këto fotografi të mrekullueshme tregojnë stilet e çuditshme të flokëve të përdorura nga fiset në zonën rurale të Angolës. Tributë janë shumë të prapambetura në krahasim me pjesën e civilizuar të njerëzimit, por me sa duket, kjo nuk mund të thuhet për modelimin e flokëve.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close