Trendi më i ri i tatuazheve në vesh. Do ta bënit?!

41D7BE1F00000578-4647516-The_bigger_the_better_Chuckys_ink_went_for_a_large_earlobe_tatto-m-63_1498663943874

Picture 1 of 15

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close