Trendi më i ri i Javës së Modës i vështirë për t’u përshtatur në Shqipëri

VALENTINNICOLE

Picture 1 of 17

Ky është trendi më i ri i veshjeve. Java e Modës në Nju Jork i përkushtohet më së shumti trendit të veshjeve  të tejdukshme këtë sezon. Modelet tregojnë më së miri format e tyre trupore.

Ndoshta në Shqipëri do të jetë më e vështirë për t’u përshtatur me këtë lloj stili.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
“Qeveria e besimit”, Manja: Kërkesë ekstra-kushtetuese

Close