Tortat që nuk ja u bën zemra t’i hani

Nuk ka gjë më të bukur sesa të dekorosh dicka që ajo të duket akoma më e bukur. Në këtë rast bëhet fjalë për dekorimin e tortave. Një atelier i ka rikthyer tortat me lule, në një model tejet të bukur dhe realist sa që të dhimbsen t’i hash.
Shikoni më poshtë krijimet e tij.

buttercream-flower-cake-atelier-soo-korea-13-598aad9982e8c__700

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close